Inga Dijokienė

Savo darbe remiuosi psichodinaminiu požiūriu. Jis teigia, kad, kad asmenybė yra paslanki, ji keičiasi ir auga, o suvokus ir išgyvenus problematiško elgesio ir savijautos priežastis, galima surasti pažangesnius, t.y. brandesnius prisitaikymo ir funkcionavimo būdus.

Medicinos psichologė (bakalauras, magistras VU/VDU), bakalauro, magistro laipsnis profilaktinės medicinos srityje (LSMU);

EMDR terapeutė (EMDR Europe- Eye Move-ment Desensitization and Reprocessing (EMDR) psichoterapijos bazinio lygio (Level 1) ir pažengusio lygio (Level 2)  studijos;

CBASP (Cognitive Behavioural Analysis System of Psychotherapy) mokymai (Dundee universitetas, Škotija).

Savo patirtį esu sukaupusi medicinos klinikose, reabiltacijos, sveikatinimo ir socialinės priežiūros įstaigose, valstybiniuose krizių ir daugiafunkciniuose centruose, privačioje praktikoje.

Konsultuoju suaugusius, paauglius, vaikus, poras, šeimas. Konsultuoju esant įvairiems psichologiniams sunkumams ir esant įvairiems psichikos sutrikimams, susiduriantiems su bendravimo, tarpasmeninių santykių, adaptacijos sunkumais, priklausomybėmis, išgyvenantiems psichologinę krizę (netektis, skyrybas), turintiems minčių apie savižudybę, susiduriantiems su emociniais sunkumais (nerimu, depresija, vidine įtampa).

Image module