DOERS Patirčių akademija

„Patirčių akademijos“ pagrindinė idėja – norint atrasti savo kelią, reikia ieškoti per patirtis! Tai projektas, skirtas 9-12 klasių Kauno miesto ir rajono moksleiviams. Jo tikslas – padėti jauniems žmonėms pažinti save, planuoti savo gyvenimą ir karjerą, ugdyti jų socialinius ir verslumo įgūdžius. Programą organizuoja ir vykdo Psichologinės paramos ir konsultavimo centras, VDU Verslo praktikų centras, verslumo mokykla „MiniBoss“ ir net 9 kiti partneriai – organizacijos iš skirtingų sričių. Jų dėka dalyviai turi galimybę išbandyti save įvairiausiose sferose: sporte, kovos menuose, technologijose, pažinti save per šokį, stilių, maistą, išmokti tvarkytis su savo socialiniais tinklais, įvaizdžiu bei sustiprinti savo emocinę sveikatą. Taip pat bus mokomasi apie keturias pagrindines verslumo kompetencijas – kūrybinį mąstymą, komandinį darbą, emocinį intelektą ir idėjų įgyvendinimą.

Akademijos trukmė – pusė metų, o ją sudaro dvi trijų dienų stovyklos (atidarymo ir uždarymo), trys seminarų savaitgaliai bei dar keletas komandos susitikimų bei kūrybinių dirbtuvių.

Projektas „Moksleivių psichologinio užimtumo programa“ yra finansuojamas iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų (projekto Nr. 08.4.2-ESFA-K-629).